Twórczość

Konkurs! Do wygrania egzemplarze powieści „Ania, klechdy i wielomrok”!

Wszyscy ostatnio wrzucają konkursy, więc i ja postanowiłem taki przygotować! Do końca wakacji, co tydzień będę wybierał pomysłodawców najciekawszej odpowiedzi udzielonej na X(tłiterze) bądź FB. Do wygrania jest moja powieść „Ania, klechdy i wielomrok” w formie audio bądź ebook.

Nie mieliście jeszcze okazji przeczytać pierwszej mojej książki? Oto nadarza się wspaniała okazja! Konkurs, który swoją prostotą bawi, a możliwościami uczy!

Konkurs! Wygraj ebook bądź audiobook „Ania, klechdy i wielomrok”

Co należy zrobić? To bardzo proste. Wystarczy napisać: z kim chcielibyście spędzić wakacyjno-magiczną przygodę? I oczywiście krótko uzasadnić.

Czy będzie to Wasz przyjaciel? Koleżanka? Możecie ich oznaczyć!

A może, wolelibyście spędzić magiczną przygodę z Dawidem Podsiadło, Sherlockiem albo Sknerusem Mckwaczem? Polatać na miotłach z Draco Malfoyem? Pograć w szachy z Robocopem?

Więcej pomysłów nie będę Wam podrzucał!

Najciekawsze, najbardziej niebanalne i płynące z serca pomysły zostaną przeze mnie nagrodzone! A możecie je wrzucać w powyższym poście na FB bądź tłiterku.

Pierwsze rozdanie nagród już w przyszły poniedziałek o 11:00!

Gdzie przeczytać i odsłuchać pierwsze rozdziały?

Nie chcesz brać udziału w konkursie „w ciemno? Żaden to problem! Pierwsze dwa rozdziały można przeczytać zupełnie za darmo, na moim profilu na Wattpadzie! Natomiast niesamowitej wersji audio w wykonaniu Julki Borkowskiej możesz posłuchać na stronie Publio! Również za darmo!

Jeżeli podobają ci się treści, które tworzę, to zapraszam to postawienia mi symbolicznej kawusi 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *