Moje książki i opowiadania

Cykl „Ania i wielomrok”

Do tej pory wydano dwie moje powieści w ramach cyklu „Ania i wielomrok„! Pierwszą część w kwietniu 2023 roku i drugi tom w marcu 2024 roku. Obie są dostępne w formie: ebooka, audiobooka oraz druku na życzenie.

Powieści przedstawiają losy sieroty z Nysy, która wyrusza w magiczną podróż po Polsce lat 2000. Wydawcą obu części jest EmpikGO, a lektorką w wersji audiobookowej jest aktorka Julia Borkowska.

Opowiadania

„Spotkania za Saturnem zawsze kończą się strzelaniną”

W chwili obecnej piszę również zbiór opowiadań sci-fi „Spotkania za Saturnem zawsze kończą się strzelaniną” a kolejne rozdziały są publikowane na platformie Wattpad. To proste opowieści wzorowane na prostych historiach, bez szczęśliwych zakończeń.

Wkrótce!

„To” się nigdy nie udaje w Zenkoku

Mamy okolice roku 1988. Uciekinier z Polski Ludowej – Robert – trafia przypadkiem do fikcyjnego miasta Zenkoku, gdzieś w rozwiniętej Azji. Tam staje się jednym z pracowników biurowych i stara się zrozumieć dziwną kulturę kraju, o którego istnieniu nie miał pojęcia.

Opowieść tocząca się w bezdusznych korporacyjnych biurach lat 80. oraz ciasnych knajpach, gdzie alkohol stanowi przecinek pomiędzy wypowiadanymi słowami. Czy Robertowi uda się znaleźć spokój? Jaki plan dla niego przewiduje szefowa – wpływowa bizneswoman – Natsumi Sato? Już niedługo pojawi się pierwszy rozdział.

Cegłówka

Czworo przyjaciół z klasy przypadkiem odprawia egzorcyzm. Wzbudzają do życia stare zło, które od wielu lat dręczy ich szkołę. Ale dzieciaki bywają okrutne. Czy naprawdę będą chcieli pomóc? A może wręcz przeciwnie? Podpalą sytuację i będą się pławić w chaosie?

Dlaczego mieliby komukolwiek pomagać, skoro wszyscy dookoła skazują ich na najgorszy los?