O mnie

O mnie:

Nazywam się Bartłomiej Baranowski i jestem twórcą książek oraz autorem bloga Archigame.pl. Na co dzień jestem marynarzem dywizjonu Okrętów Bojowych 3 Flotylli Okrętów. W swojej karierze zawodowej współpracowałem z wieloma tytułami z branży gier i nieruchomości jako autor.

Moje teksty można znaleźć między innymi na pograne.eu oraz w czasopiśmie CD-Action. Wcześniej współpracowałem z Polygamią, gry.wp.pl, czy Gazetą Wyborczą Technologie.

Prywatnie jestem ojcem wspaniałego syna i mężem. Pasjonuje się architekturą w grach i tym jak ich projektowanie może wpływać na rozgrywkę. Poza tym jestem wielkim fanem Sknerusa McKwacza, figurek G.I.Joe i Batmana. Fan nowoczesnych technologii oraz sandboxów. 

Współpracuje ze mną:

Na moim blogu wspiera mnie Jerzy Skarżyński. Oddaję mu głos:)

Nazywam się Jerzy Skarżyński i jestem z wykształcenia oraz zamiłowania architektem. Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Wiele lat doświadczenia zdobytego w najróżniejszych pracowniach architektonicznych pozwoliło mi poszerzać moją wiedzę architektoniczną oraz kształtować wyczucie designu, piękna, symetrii, planowania oraz sztuki. Ciągły rozwój osobisty, doskonalenie własnych umiejętności, podejmowanie nowych wyzwań i poszerzanie horyzontów są dla mnie bardzo istotne.

W wolnych chwilach nie pogardzę dobrą książką fantasy, grą komputerową albo sesją RPG. Ponadto aspiruję do tytułu strzelca wyborowego Airsoft oraz eksperta w tematyce apokalipsy zombie. 😉